My Favorite Movies
| fb687213417's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Rain Man (1988, R) |
|
| 2 |
Barry Lyndon (1975, PG) |
|
| 3 |
Heat (1995, R) |
|
| 4 |
Schindler's List (1993, R) |
|
| 5 |
Goldfinger (1964, PG) |
|
| 6 |
Le Professionnel (1981, Unrated) |
|
| 7 |
Gladiator (2000, R) |
|
| 8 |
36 quai des orfevres (2005, Unrated) |
|
| 9 |
The Truman Show (1998, PG) |
|
| 10 |
The Green Mile (1999, R) |










