My Favorite Movies


  fb688072686's Rating My Rating
1
An American Carol (2008,  PG-13)
2
300 (2007,  R)
3
Idiocracy (2006,  R)
4
The Dark Knight (2008,  PG-13)
5
The Method (1997,  Unrated)
6
Deterrence (2000,  R)
7
Fahrenhype 9/11 (2004,  Unrated)
8
Celsius 41.11 (2004,  Unrated)
9
Michael Moore Hates America (2004,  R)
10
The Stranger Beside Me (1995,  Unrated)
11
Die Hard (1988,  R)
12
Falling Down (1993,  R)
13
Crank (2006,  R)
14
Predator (1987,  R)
15
The Godfather (1972,  R)
16
The Village (2004,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments