My Favorite Movies


  fb693985369's Rating My Rating
1
The Happening (2008,  R)
2
The Departed (2006,  R)
3
The Italian Job (2003,  PG-13)
4
The Kill Point (2007,  Unrated)
5
Diamond Men (2001,  R)
6
Southie (1998,  R)
7
The Yards (2000,  R)
8
The Truth About Charlie (2002,  PG-13)
9
The Big Hit (1998,  R)
10
Fear (1996,  R)
11
Boogie Nights (1997,  R)
12
I Heart Huckabees (2004,  R)
13
Four Brothers (2005,  R)
14
We Own the Night (2007,  R)
15
Shooter (2007,  R)
16
What Doesn't Kill You (2008,  R)
17
Annapolis (2006,  PG-13)
18
Invincible (2006,  PG)
19
Max Payne (2008,  PG-13)
20
Righteous Kill (2008,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments