My Favorite Movies
| fb696711792's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Braveheart (1995, R) |
|
| 2 |
300 (2007, R) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007, PG-13) |
|
| 6 |
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001, PG-13) |
|
| 7 |
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003, PG-13) |
|
| 8 |
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002, PG-13) |
|
| 9 |
Transformers (2007, PG-13) |
|
| 10 |
V for Vendetta (2006, R) |










