My Favorite Movies


  fb699521747's Rating My Rating
1
The Notebook (2004,  PG-13)
2
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
3
Transformers (2007,  PG-13)
4
Dirty Dancing (1987,  PG-13)
5
Grease (1978,  PG)
6
Shrek (2001,  PG)
7
The Covenant (2006,  PG-13)
8
Dead Silence (2007,  R)
9
Death Race (2008,  R)
10
Twilight (2008,  PG-13)
11
The Twilight Saga: New Moon (2009,  PG-13)
12
The Twilight Saga: Eclipse (2010,  Unrated)
13
Saw (2004,  R)
14
Saw II (2005,  R)
15
Saw III (2006,  R)
16
Saw IV (2007,  R)
17
Saw VI (2009,  R)
18
12 Rounds (2009,  PG-13)
19
Transformers: Revenge of the Fallen (2009,  PG-13)
20
The Transporter (2002,  PG-13)
21
Transporter 2 (2005,  PG-13)
22
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
23
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
24
Gladiator (2000,  R)
25
Braveheart (1995,  R)
26
A Walk to Remember (2002,  PG)
27
Kill Theory (2009,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments