My Favorite Movies
| fb699787516's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Rocky (1976, PG) |
|
| 2 |
The Last Samurai (2003, R) |
|
| 3 |
The Prestige (2006, PG-13) |
|
| 4 |
Rudy (1993, PG) |
|
| 5 |
Rocky Balboa (2006, PG) |
|
| 6 |
Samurai X - Trust & Betrayal (1999, Unrated) |
|
| 7 |
Predator (1987, R) |
|
| 8 |
Jet Li's Fearless (Huo Yuan Jia) (Legend of a Fighter) (2006, PG-13) |
|
| 9 |
The Jacket (2005, R) |
|
| 10 |
Commando (1985, R) |
|
| 11 |
300 (2007, R) |
|
| 12 |
Blood Diamond (2006, R) |












