My Favorite Movies
| fb704086212's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Bruce Almighty (2003, PG-13) |
|
| 2 |
Edward Scissorhands (1990, PG-13) |
|
| 3 |
I Am Sam (2002, PG-13) |
|
| 4 |
Pulp Fiction (1994, R) |
|
| 5 |
What Dreams May Come (1998, PG-13) |
|
| 6 |
V for Vendetta (2006, R) |
|
| 7 |
Sin City (2005, R) |
|
| 8 |
There Will Be Blood (2007, R) |
|
| 9 |
3:10 to Yuma (2007, R) |
|
| 10 |
I Am Legend (2007, PG-13) |
|
| 11 |
In the Name of the Father (1993, R) |
|
| 12 |
Malone (1987, R) |











