My Favorite Movies


  fb706336033's Rating My Rating
1
50 First Dates (2004,  PG-13)
2
Carol Christmas (2003,  Unrated)
3
A Cinderella Story (2004,  PG)
4
Meet The Fockers (2004,  PG-13)
5
2 Fast 2 Furious (2003,  PG-13)
6
10 Things I Hate About You (1999,  PG-13)
7
A Friend to Die For (Death of a Cheerleader) (1994,  Unrated)
8
Mother, May I Sleep with Danger? (1996,  PG)
9
Co-ed Call Girl (1996,  Unrated)
10
Deadly Pursuits (1996,  Unrated)
11
Girls Just Want to Have Fun (1985,  PG)
12
Gone in the Night (1996,  Unrated)
13
Friends 'Til the End (1997,  PG)
14
Sleeping with the Devil (1997,  PG)
15
Eve's Christmas (2004,  Unrated)
16
Danielle Steel's Changes (1991,  Unrated)
17
Dead Before Dawn (1993,  Unrated)
18
Locked Up: A Mother's Rage (Other Side of Love) (1991,  Unrated)
19
Wisegal (2008,  Unrated)
20
Fear (1996,  R)
21
Dance 'Til Dawn (1988,  Unrated)
22
The Surrogate (1995,  Unrated)
23
To Brave Alaska (1996,  PG)
24
The Canterville Ghost (1987,  PG)
25
Susie Q (1996,  Unrated)
26
Killing Mr. Griffin (1998,  PG-13)
27
Perfect Body (1997,  Unrated)
28
Fatal Trust (2006,  Unrated)
29
A Woman Scorned: The Betty Broderick Story (1992,  Unrated)
30
She Fought Alone (Scared by Love) (1995,  Unrated)
31
An American Summer (1991,  Unrated)
32
Unwed Father (1997,  Unrated)
33
A Friend's Betrayal (Stolen Youth) (1996,  Unrated)
34
A Killing in a Small Town (1990,  R)
35
To Catch a Killer (1992,  Unrated)
36
Moment of Truth: A Mother's Deception (1994,  PG)
37
Moonlight and Mistletoe (2008,  Unrated)
38
Camp Cucamonga (1990,  Unrated)
39
No One Would Tell (1996,  Unrated)
40
Sharon's Secret (1995,  R)
41
Freshman Fall (1996,  Unrated)
42
Night Scream (1997,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments