My Favorite Movies
| fb708620583's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
House of 1000 Corpses (2003, R) |
|
| 2 |
Saw (2004, R) |
|
| 3 |
Pitcher and the Pin-Up (2004, Unrated) |
|
| 4 |
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind (2004, R) |
|
| 5 |
The Butterfly Effect (2004, R) |
|
| 6 |
Wrong Turn (2003, R) |
|
| 7 |
Darkness Falls (2003, PG-13) |
|
| 8 |
The Sixth Sense (1999, PG-13) |
|
| 9 |
American Pie (1999, R) |
|
| 10 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |










