My Favorite Movies
| fb709110972's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Departed (2006, R) |
|
| 2 |
Aliens (1986, R) |
|
| 3 |
Gladiator (2000, R) |
|
| 4 |
Terminator 2: Judgment Day (1991, R) |
|
| 5 |
The Bourne Ultimatum (2007, PG-13) |
|
| 6 |
Little Children (2006, R) |
|
| 7 |
Titanic (1997, PG-13) |
|
| 8 |
Saving Private Ryan (1998, R) |
|
| 9 |
Cast Away (2000, PG-13) |
|
| 10 |
Legends of the Fall (1994, R) |










