My Favorite Movies


  fb709419827's Rating My Rating
1
Swing Kids (1993,  PG-13)
2
V for Vendetta (2006,  R)
3
Sweeney Todd (2006,  Unrated)
4
Juno (2007,  PG-13)
5
I Am Legend (2007,  PG-13)
6
Disturbia (2007,  PG-13)
7
SLC Punk (1998,  R)
8
Latter Days (2004,  Unrated)
9
State's Evidence (2006,  R)
10
Good Luck Chuck (2007,  R)
11
Superbad (2007,  R)
12
Silent Hill (2006,  R)
13
I Now Pronounce You Chuck and Larry (2007,  PG-13)
14
Across the Universe (2007,  PG-13)
15
Beerfest (2006,  R)
16
Saw II (2005,  R)
17
Saw III (2006,  R)
18
Saw VI (2009,  R)
19
Forgetting Sarah Marshall (2008,  R)
20
Enchanted (2007,  PG)
21
300 (2007,  R)
22
Dirt Merchant (1998,  Unrated)
23
Wayne's World (1992,  PG-13)
24
Thirteen (2003,  R)
25
Superman Returns (2006,  PG-13)
26
Jailbait (2006,  R)
27
Batman (1989,  PG-13)
28
Batman Returns (1992,  PG-13)
29
Batman Forever (1995,  PG-13)
30
Batman and Robin (1949,  Unrated)
31
Batman Begins (2005,  PG-13)
32
Get Smart (2008,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments