My Favorite Movies
| fb710040315's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Howling (1981, R) |
|
| 2 |
Underworld (2003, R) |
|
| 3 |
Blood and Chocolate (2007, PG-13) |
|
| 4 |
Transformers (2007, PG-13) |
|
| 5 |
Aliens (1986, R) |
|
| 6 |
A Nightmare on Elm Street (1984, R) |
|
| 7 |
2 Fast 2 Furious (2003, PG-13) |
|
| 8 |
28 Days Later (2003, R) |
|
| 9 |
300 (2007, R) |
|
| 10 |
Ace Ventura - When Nature Calls (1995, PG-13) |
|
| 11 |
Ace Ventura: Pet Detective (1993, PG-13) |
|
| 12 |
28 Weeks Later... (2007, R) |
|
| 13 |
King Arthur (2004, PG-13) |
|
| 14 |
King Kong (2005, PG-13) |
|
| 15 |
Shin kidô senki Gundam W: Endless Waltz (Gundam Wing: Endless Waltz ) (1998, Unrated) |
|
| 16 |
Gekijyouban hagane no renkinjutsushi (Fullmetal Alchemist: The Movie - Conqueror of Shamballa) (2005, PG-13) |
|
| 17 |
George Lopez - Why You Crying? (2005, R) |
|
| 18 |
Born in East L.A. (1987, R) |
|
| 19 |
Project: Metalbeast (1995, R) |


















