My Favorite Movies
| fb710196073's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Padre Nuestro (2008, Unrated) |
|
| 2 |
Volver (2006, R) |
|
| 3 |
The Sacred Family (La Sagrada Familia) (2004, Unrated) |
|
| 4 |
Open Your Eyes (Abre los ojos) (Permanent Midnight) (1999, R) |
|
| 5 |
Subterra (Sub terra) (2003, Unrated) |
|
| 6 |
Una Estrella y dos cafés (2006, Unrated) |
|
| 7 |
The Crime of Padre Amaro (2002, R) |
|
| 8 |
Madagascar (2005, PG) |
|
| 9 |
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001, PG-13) |
|
| 10 |
La Ciudad y los perros (The City and the Dogs) (1985, Unrated) |
|
| 11 |
Mi Mejor Enemigo (2005, Unrated) |
|
| 12 |
Machuca (2004, Unrated) |
|
| 13 |
Paraiso B (2004, Unrated) |













