My Favorite Movies
| fb712283296's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Jonah - A VeggieTales Movie (2002, G) |
|
| 2 |
The Sound of Music (1965, G) |
|
| 3 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe (2005, PG) |
|
| 4 |
Beauty and the Beast (1991, G) |
|
| 5 |
Casablanca (1943, PG) |
|
| 6 |
Cars (2006, G) |
|
| 7 |
The Wizard of Oz (1939, G) |
|
| 8 |
Gone With the Wind (1939, G) |
|
| 9 |
Cinderella (1950, G) |
|
| 10 |
Sleeping Beauty (1959, G) |
|
| 11 |
It's a Wonderful Life (1946, Unrated) |
|
| 12 |
Night at the Museum (2006, PG) |
|
| 13 |
The Long, Long Trailer (1953, G) |
|
| 14 |
The Pirates Who Don't Do Anything: A VeggieTales Movie (2008, G) |
|
| 15 |
Expelled: No Intelligence Allowed (2008, PG) |















