My Favorite Movies
| fb712440704's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Vanilla Sky (2001, R) |
|
| 2 |
Batman Begins (2005, PG-13) |
|
| 3 |
Clerks (1994, R) |
|
| 4 |
Clerks II (2006, R) |
|
| 5 |
Cruel Intentions (1999, R) |
|
| 6 |
Knocked Up (2007, R) |
|
| 7 |
Spider-Man (2002, PG-13) |
|
| 8 |
Spider-Man 2 (2004, PG-13) |
|
| 9 |
Spider-Man 3 (2007, PG-13) |
|
| 10 |
Spaceballs (1987, PG) |
|
| 11 |
South Park: Bigger, Longer and Uncut (1999, R) |
|
| 12 |
The 40 Year Old Virgin (2005, R) |
|
| 13 |
Terminator 2: Judgment Day (1991, R) |
|
| 14 |
The Break-Up (2006, PG-13) |
|
| 15 |
The Butterfly Effect (2004, R) |
|
| 16 |
The Italian Job (2003, PG-13) |
|
| 17 |
Notting Hill (1999, PG-13) |
|
| 18 |
Ocean's 11 (Ocean's Eleven) (1960, PG-13) |
|
| 19 |
Ocean's Eleven (2001, PG-13) |
|
| 20 |
Ocean's Twelve (2004, PG-13) |
|
| 21 |
Old School (2003, R) |
|
| 22 |
Pitch Black (2000, R) |






















