Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  fb713240579's Rating My Rating
1
Man on Fire (2004,  R)
2
Four Brothers (2005,  R)
3
Enchanted (2007,  PG)
4
An Officer and a Gentleman (1982,  R)
5
The Green Mile (1999,  R)
6
The Notebook (2004,  PG-13)
7
Forrest Gump (1994,  PG-13)
8
The Siege (1998,  R)
9
The Transporter (2002,  PG-13)
10
The Bourne Identity (2002,  PG-13)
11
The Bourne Supremacy (2004,  PG-13)
12
The Bourne Ultimatum (2007,  PG-13)
13
Saving Private Ryan (1998,  R)
14
Revolutionary Road (2008,  R)
15
The Shawshank Redemption (1994,  R)
16
Zodiac (2007,  R)
17
Chicago (2002,  PG-13)
18
Bridget Jones's Diary (2001,  R)
19
Diplomatic Siege (1999,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments