My Favorite Movies


  fb713512966's Rating My Rating
1
She's the Man (2006,  PG-13)
She's the Man
love this movie!!!
2
Hairspray (1988,  PG)
Hairspray
ok funny!!
3
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007,  PG)
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer
i saw it
4
Transformers (2007,  PG-13)
Transformers
OMG it was like the funniest action movie i have ever seen!!!
5
Hairspray (2007,  PG)
6
The Greatest Game Ever Played (2005,  PG)
7
I, Robot (2004,  PG-13)
8
Hot Rod (2007,  PG-13)
9
Bad News Bears (2005,  PG-13)
10
Man of the House (2005,  PG-13)
11
Spider-Man 3 (2007,  PG-13)
Spider-Man 3
i like just saw it (an hour ago)!!!!
i was really good!!!
12
Monster-in-Law (2005,  PG-13)
13
Mr. & Mrs. Smith (2005,  PG-13)
14
Music and Lyrics (2007,  PG-13)
15
My Big Fat Greek Wedding (2002,  PG)
16
Ocean's Eleven (2001,  PG-13)
17
Ocean's Twelve (2004,  PG-13)
18
Red Eye (2005,  PG-13)
19
Rush Hour (1998,  PG-13)
20
Shooter (2007,  R)
21
Stick It (2006,  PG-13)
22
The Prestige (2006,  PG-13)
23
The Ringer (2005,  PG-13)
24
X-Men: The Last Stand (2006,  PG-13)
25
You Got Served (2004,  PG-13)
26
Young Frankenstein (1974,  PG)
27
The Importance of Being Earnest (2002,  PG)
The Importance of Being Earnest
it's a cute movie!!!
28
Step Up (2006,  PG-13)
Step Up
saw it
29
Step Up 2 the Streets (2008,  PG-13)
30
Never Been Kissed (1999,  PG-13)
31
Fun With Dick and Jane (2005,  PG-13)
32
Little Manhattan (2005,  PG)
33
Enchanted (2007,  PG)
Enchanted
it wuz cute!!!
34
Superhero Movie (2008,  PG-13)
35
Camp Rock (2008,  G)
Camp Rock
luv it!!!!!
36
Another Cinderella Story (2008,  PG)
37
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
38
Anchorman - The Legend Of Ron Burgundy (2004,  PG-13)
39
Dodgeball - A True Underdog Story (2004,  PG-13)
40
Take the Lead (2006,  PG-13)
41
Drillbit Taylor (2008,  PG-13)
42
High School Musical 3: Senior Year (2008,  G)
43
Eagle Eye (2008,  PG-13)
44
Twilight (2008,  PG-13)
Twilight
i luved it!!!!
45
Jumper (2008,  PG-13)
46
Hot Fuzz (2007,  R)
Hot Fuzz
it wuz funny a very funny movie
47
Superbad (2007,  R)
48
Fireproof (2008,  PG)
49
The 40 Year Old Virgin (2005,  R)
50
Elizabethtown (2005,  PG-13)
51
17 Again (2009,  PG-13)
52
X-Men Origins - Wolverine (2009,  PG-13)
53
Disturbia (2007,  PG-13)
54
Night at the Museum 2: Battle of the Smithsonian (2009,  PG)
55
Dance Flick (2009,  PG-13)
56
Bride Wars (2009,  PG)
57
Confessions of a Shopaholic (2009,  PG)
58
The Ransom of Red Chief (1998,  Unrated)
59
The Ugly Truth (2009,  R)
60
The Proposal (2009,  PG-13)
61
Just Friends (2005,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments