My Favorite Movies


  fb72803709's Rating My Rating
1
The Dark Knight (2008,  PG-13)
2
Cocaine Cowboys (2006,  R)
3
Mr. Untouchable (2007,  R)
4
Blow (2001,  R)
5
King of New York (1990,  R)
6
The Longest Yard (1974,  R)
7
Harlem Nights (1989,  R)
8
Lord of War (2005,  R)
9
Killer Klowns from Outer Space (1988,  PG-13)
10
Traffic (2000,  R)
11
Noriega: God's Favorite (2000,  Unrated)
12
Man on Fire (2004,  R)
13
V for Vendetta (2006,  R)
14
Batman Begins (2005,  PG-13)
15
The Longest Yard (2005,  PG-13)
16
Friday (1995,  R)
17
Clear and Present Danger (1994,  PG-13)
18
A Man Apart (2003,  R)
19
Money Talks (1997,  R)
20
The Protector (Tom yum goong) (Warrior King) (2005,  R)
21
How High (2001,  R)
22
Full Metal Jacket (1987,  R)
23
Ray (2004,  PG-13)
24
Shooter (2007,  R)
25
Superbad (2007,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments