My Favorite Movies
| fb730817988's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Vantage Point (2008, PG-13) |
|
| 2 |
Final Destination 3 (2006, R) |
|
| 3 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006, PG-13) |
|
| 4 |
Ocean's Eleven (2001, PG-13) |
|
| 5 |
Bring It On: All or Nothing (2006, PG-13) |
|
| 6 |
Jaane Tu Ya Jaane Na (2008, Unrated) |
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
| 8 |
Shark Tale (2004, PG) |
|
| 9 |
Spider-Man (2002, PG-13) |
|
| 10 |
The Devil Wears Prada (2006, PG-13) |
|
| 11 |
Ice Age (2002, PG) |
|
| 12 |
I, Robot (2004, PG-13) |
|
| 13 |
Ice Age 2: The Meltdown (2006, PG) |
|
| 14 |
Hitch (2005, PG-13) |
|
| 15 |
Freaky Friday (2003, PG) |
|
| 16 |
The Dark Knight (2008, PG-13) |
|
| 17 |
Surf's Up (2007, PG) |
|
| 18 |
The Bourne Ultimatum (2007, PG-13) |
|
| 19 |
The Bourne Supremacy (2004, PG-13) |
|
| 20 |
War of the Worlds (2005, PG-13) |
|
| 21 |
She's the Man (2006, PG-13) |
|
| 22 |
2 Fast 2 Furious (2003, PG-13) |
|
| 23 |
Accepted (2006, PG-13) |
|
| 24 |
Happy Feet (2006, PG) |
|
| 25 |
Blood Diamond (2006, R) |
|
| 26 |
The Last King of Scotland (2006, R) |
|
| 27 |
Eight Below (2006, PG) |
|
| 28 |
I Am Legend (2007, PG-13) |
|
| 29 |
The Day After Tomorrow (2004, PG-13) |
|
| 30 |
Rush Hour 3 (2007, PG-13) |
|
| 31 |
John Tucker Must Die (2006, PG-13) |
|
| 32 |
Juno (2007, PG-13) |
|
| 33 |
The Pink Panther (2006, PG) |

































