My Favorite Movies
| fb73103580's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Scarlett (, PG-13) |
|
| 2 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
| 3 |
The Mask of Zorro (1998, PG-13) |
|
| 4 |
Radio (2003, PG) |
|
| 5 |
Remember the Titans (2000, PG) |
|
| 6 |
Gone With the Wind (1939, G) |
|
| 7 |
Beaches (1988, PG-13) |
|
| 8 |
No Higher Love (1999, Unrated) |
|
| 9 |
On Golden Pond (1981, PG) |
|
| 10 |
Sleeping Beauty (1959, G) |
|
| 11 |
The Sisterhood of the Traveling Pants (2005, PG) |
|
| 12 |
Steel Magnolias (1989, PG) |
|
| 13 |
Terms of Endearment (1983, PG) |
|
| 14 |
The Evening Star (1996, PG-13) |
|
| 15 |
Stepmom (1998, PG-13) |
|
| 16 |
Ghosts of Mississippi (1997, R) |
|
| 17 |
Step Up (2006, PG-13) |
|
| 18 |
Walk the Line (2005, PG-13) |
|
| 19 |
300 (2007, R) |
|
| 20 |
Elizabeth I (, Unrated) |




















