My Favorite Movies


  fb732509249's Rating My Rating
1
Meet the Feebles (1989,  R)
2
Sleepy Hollow (1999,  R)
3
Zombie (,  Unrated)
4
Critters (1986,  PG-13)
5
Gremlins (1984,  PG)
6
Jurassic Park (1993,  PG-13)
7
Cujo (1983,  R)
8
House of the Dead (2003,  R)
9
Semana Santa (Angel of Death) (2002,  R)
10
Bad Taste (2004,  Unrated)
11
Blood Feast (1963,  Unrated)
12
Cannibal Ferox (1997,  R)
13
Cannibal Holocaust (1979,  NC-17)
14
The Gore-Gore Girls (1972,  R)
15
Macabre (1958,  Unrated)
16
Snuff (1976,  Unrated)
17
Street Trash (1986,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments