Share this List

Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies

  fb732844131's Rating My Rating
1
The Hitcher (2007,  R)
Click to Rate
2
Essex Boys (2000,  R)
Click to Rate
3
The Island (2005,  PG-13)
Click to Rate
4
Flightplan (2005,  PG-13)
Click to Rate
5
Shopping (1996,  R)
Click to Rate
6
Outlaw (2007,  R)
Click to Rate
7
Patriot Games (1992,  R)
Click to Rate
8
North Country (2005,  R)
Click to Rate
9
The Dark (2004,  R)
Click to Rate
10
Tom & Thomas (2002,  Unrated)
Click to Rate
11
The Big Empty (2003,  R)
Click to Rate
12
Trouble (2005,  Unrated)
Click to Rate
13
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002,  PG-13)
Click to Rate
14
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001,  PG-13)
Click to Rate
15
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003,  PG-13)
Click to Rate
16
Clarissa (2005,  Unrated)
Click to Rate
17
Equilibrium (2002,  R)
Click to Rate
18
National Treasure (2004,  PG)
Click to Rate
19
Stormy Monday (1988,  R)
Click to Rate
20
The Field (1990,  PG-13)
Click to Rate
21
Silent Hill (2006,  R)
Click to Rate
22
Troy (2004,  R)
Click to Rate
23
A Woman's Guide to Adultery (1993,  Unrated)
Click to Rate
24
How To Get Ahead in Advertising (1989,  R)
Click to Rate
25
Pride (2006,  PG)
Click to Rate
26
Black Beauty (1994,  G)
Click to Rate
27
Bravo Two Zero (1999,  R)
Click to Rate
28
Caravaggio (1986,  R)
Click to Rate
29
GoldenEye (1995,  PG-13)
Click to Rate

Comments (0)

Post a comment

Recent Comments