My Favorite Movies
| fb735219557's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Godfather (1972, R) |
|
| 2 |
GoodFellas (1990, R) |
|
| 3 |
Fight Club (1999, R) |
|
| 4 |
Reservoir Dogs (1992, R) |
|
| 5 |
The Silence of the Lambs (1991, R) |
|
| 6 |
The Usual Suspects (1995, R) |
|
| 7 |
Seven (Se7en) (1995, R) |
|
| 8 |
Pulp Fiction (1994, R) |
|
| 9 |
Monty Python and the Holy Grail (1975, PG) |
|
| 10 |
...And Justice For All (1979, R) |










