My Favorite Movies
| fb738460861's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Twins of Evil (1972, R) |
|
| 2 |
The Manson Family (2004, Unrated) |
|
| 3 |
Ed Gein (2001, R) |
|
| 4 |
American History X (1998, R) |
|
| 5 |
The Doors (1991, R) |
|
| 6 |
From Hell (2001, R) |
|
| 7 |
Ted Bundy (2002, R) |
|
| 8 |
True Romance (1993, R) |
|
| 9 |
Scared to Death (1980, R) |
|
| 10 |
Skeletons In The Closet (2001, R) |
|
| 11 |
The House That Dripped Blood (1971, PG) |
|
| 12 |
The Scalphunters (1968, Unrated) |
|
| 13 |
Son of Paleface (1952, Unrated) |
|
| 14 |
Shrooms (2008, Unrated) |
|
| 15 |
MacKenna's Gold (1969, Unrated) |
|
| 16 |
The Big Job (1965, Unrated) |
|
| 17 |
Christine (1983, R) |
|
| 18 |
American Gothic (1995, Unrated) |
|
| 19 |
The Ghost and the Darkness (1996, R) |



















