My Favorite Movies


  fb739513026's Rating My Rating
1
The Game Plan (2007,  PG)
2
The Rock (1996,  R)
3
Walking Tall (2004,  PG-13)
4
Dogma (1999,  R)
5
Beverly Hills Cop (1984,  R)
6
Beverly Hills Cop II (1987,  R)
7
Beverly Hills Cop III (1994,  R)
8
Beverly Hills Cop IV (2010,  R)
9
Fight Club (1999,  R)
10
Transformers (2007,  PG-13)
11
Lethal Weapon (1987,  R)
12
Lethal Weapon 2 (1989,  R)
13
Lethal Weapon 3 (1992,  R)
14
Lethal Weapon 4 (1998,  R)
15
The Fast and the Furious (2001,  PG-13)
16
2 Fast 2 Furious (2003,  PG-13)
17
Top Gun (1986,  PG)
18
True Lies (1994,  R)
19
Mallrats (1995,  R)
20
Die Hard (1988,  R)
21
Die Hard 2 (Die Hard 2: Die Harder) (1990,  R)
22
Die Hard With a Vengeance (Die Hard 3) (1995,  R)
23
Live Free or Die Hard (2007,  PG-13)
24
What Happens in Vegas (2008,  PG-13)
25
Iron Man (2008,  PG-13)
26
The Incredible Hulk (2008,  PG-13)
27
Blue Streak (1999,  PG-13)
28
Bad Boys (1995,  R)
29
Bad Boys II (2003,  R)
30
National Lampoon's Van Wilder (Party Liaison) (2002,  R)
31
Accepted (2006,  PG-13)
32
Ace Ventura: Pet Detective (1993,  PG-13)
33
Ace Ventura - When Nature Calls (1995,  PG-13)
34
The Devil Wears Prada (2006,  PG-13)
35
Bandit: Bandit Bandit (1994,  Unrated)
36
Bandit: Bandit Goes Country (1994,  Unrated)
37
Bandit: Beauty and the Bandit (1994,  Unrated)
38
Bandit: Bandit's Silver Angel (1994,  Unrated)
39
The Covenant (2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments