My Favorite Movies


  fb746794174's Rating My Rating
1
Big Momma's House (2000,  PG-13)
2
Man on Fire (2004,  R)
3
Scary Movie (2000,  R)
4
Snow Dogs (2002,  PG)
5
I Walk the Line (1970,  Unrated)
6
Dirty Dancing (1987,  PG-13)
7
Ghost (1990,  R)
8
The Notebook (2004,  PG-13)
9
Darkness Falls (2003,  PG-13)
10
About a Boy (2002,  PG-13)
11
The Midnight Meat Train (2008,  R)
12
The Eye (2008,  PG-13)
13
Fluke (1995,  PG)
14
Green Dragon (2001,  PG-13)
15
A Glimpse of Hell (2001,  PG-13)
16
Gigli (2003,  R)
17
Anita & Me (2002,  Unrated)
18
Forrest Gump (1994,  PG-13)
19
The Green Mile (1999,  R)
20
When Harry Met Sally (1989,  R)
21
Enough (2002,  PG-13)
22
The Magdalene Sisters (2003,  R)
23
American Pie (1999,  R)
24
Baby Mama (2008,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments