My Favorite Movies
| fb756683971's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Love Actually (2003, R) |
|
| 2 |
Rent (2005, PG-13) |
|
| 3 |
Juno (2007, PG-13) |
|
| 4 |
Spanglish (2004, PG-13) |
|
| 5 |
Little Miss Sunshine (2006, R) |
|
| 6 |
Closer (2004, R) |
|
| 7 |
Sweet Home Alabama (2002, PG-13) |
|
| 8 |
The Devil Wears Prada (2006, PG-13) |
|
| 9 |
My Best Friend's Wedding (1997, PG-13) |
|
| 10 |
About a Boy (2002, PG-13) |
|
| 11 |
Whale Rider (2003, PG-13) |
|
| 12 |
The Holiday (2006, PG-13) |
|
| 13 |
Batman Begins (2005, PG-13) |
|
| 14 |
Good Will Hunting (1997, R) |
|
| 15 |
Clerks (1994, R) |
|
| 16 |
Grease (1978, PG) |
|
| 17 |
The Wizard of Oz (1939, G) |
|
| 18 |
Lassie (1994, PG) |
|
| 19 |
Lassie (2006, PG) |
|
| 20 |
Lassie Come Home (1943, G) |
|
| 21 |
Courage of Lassie (1946, G) |
|
| 22 |
Son of Lassie (1945, G) |
|
| 23 |
The Magic of Lassie (1978, G) |
|
| 24 |
Lad: A Dog (1962, Unrated) |























