My Favorite Movies


  fb757361893's Rating My Rating
1
First Descent (2005,  PG-13)
2
Grind (2003,  PG-13)
3
Lords of Dogtown (2005,  PG-13)
4
Extreme Ops (2002,  PG-13)
5
Supercross (2005,  PG-13)
6
Step Up (2006,  PG-13)
7
Step Up 2 the Streets (2008,  PG-13)
8
Finding Nemo (2003,  G)
9
Save the Last Dance (2001,  PG-13)
10
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
11
Stick It (2006,  PG-13)
12
Bring It On: All or Nothing (2006,  PG-13)
13
The Endless Summer 2 - The Journey Continues (1994,  PG)
14
27 Dresses (2008,  PG-13)
15
Blades of Glory (2007,  PG-13)
16
A Cinderella Story (2004,  PG)
17
Blue Crush (2002,  PG-13)
18
The Perfect Storm (2000,  PG-13)
19
Wedding Crashers (2005,  R)
20
Into the Blue (2005,  PG-13)
21
Bad Boys (1995,  R)
22
Bad Boys II (2003,  R)
23
Anchorman - The Legend Of Ron Burgundy (2004,  PG-13)
24
National Treasure (2004,  PG)
25
10 Things I Hate About You (1999,  PG-13)
26
Goal! The Dream Begins (Goal!: The Impossible Dream) (2005,  PG-13)
27
Top Gun (1986,  PG)
28
Lara Croft - Tomb Raider (2001,  PG-13)
29
Step Into Liquid (2003,  PG)
30
Liquid Bridge (2003,  Unrated)
31
Point Break (1991,  R)
32
Vertical Limit (2000,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments