My Favorite Movies


  fb759125573's Rating My Rating
1
Sugar (2004,  R)
2
13 Ghosts (1960,  Unrated)
3
Antitrust (2001,  PG-13)
4
Pi (1998,  R)
5
The Long Weekend (2006,  R)
6
Versus (2001,  Unrated)
7
Event Horizon (1997,  R)
8
Nemesis Game (2002,  R)
9
Reeseville (2003,  Unrated)
10
Perfect Blue (1999,  R)
11
White Oleander (2002,  PG-13)
12
10 Things I Hate About You (1999,  PG-13)
13
50 First Dates (2004,  PG-13)
14
Black Hawk Down (2001,  R)
15
The Breakfast Club (1985,  R)
16
The Day After Tomorrow (2004,  PG-13)
17
The Faculty (1998,  R)
18
Knocked Up (2007,  R)
19
Edge of Madness (2002,  R)
20
Flags of Our Fathers (2006,  R)
21
Juno (2007,  PG-13)
22
Superbad (2007,  R)
23
Hard Candy (2006,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments