My Favorite Movies
| fb759128599's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Cars (2006, G) |
|
|
| 2 |
The Princess Bride (1987, PG) |
|
|
| 3 |
The Illusionist (2006, PG-13) |
|
|
| 4 |
Bleach (2004, Unrated) |
|
|
| 5 |
Trigun (1999, Unrated) |
|
|
| 6 |
Ocean's Eleven (2001, PG-13) |
|
|
| 7 |
Phantom of the Opera (1943, Unrated) |
|
|
| 8 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
|
| 9 |
Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977, PG) |
|
|
| 10 |
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980, PG) |
|
|
| 11 |
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983, PG) |
|
|
| 12 |
The Mummy (1999, PG-13) |
|
|
| 13 |
The Nightmare Before Christmas (The Nightmare Before Christmas in Disney Digital 3-D) (1993, PG) |
|
|
| 14 |
The Pacifier (2005, PG) |
|
|
| 15 |
Paycheck (2003, PG-13) |
|


