My Favorite Movies
| fb762435452's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
The Anarchist Cookbook (2002, R) |
|
|
| 2 |
Fear and Loathing in Las Vegas (1998, R) |
|
|
| 3 |
Natural Born Killers (1994, R) |
|
|
| 4 |
The Devil's Rejects (2005, R) |
|
|
| 5 |
A Clockwork Orange (1971, R) |
|
|
| 6 |
Pink Floyd - The Wall (1982, R) |
|
|
| 7 |
The Doors (1991, R) |
|
|
| 8 |
American Hardcore (2006, R) |
|
|
| 9 |
The Filth and the Fury (2000, R) |
|
|
| 10 |
Up in Smoke (1978, R) |
|
|
| 11 |
Pulp Fiction (1994, R) |
|
|
| 12 |
Cheech & Chong's Next Movie (1980, R) |
|
|
| 13 |
Lords of Dogtown (2005, PG-13) |
|
|
| 14 |
Tenacious D in: The Pick of Destiny (2006, R) |
|
|
| 15 |
Bloodsport (1988, R) |
|
|
| 16 |
Forever Hardcore (2005, Unrated) |
|
|
| 17 |
The Anarchism in America (2006, Unrated) |
|
|
| 18 |
Halloween (2007) (2007, R) |
|
|
| 19 |
Halloween (1978, R) |
|
|
| 20 |
The Evil Dead (1982, NC-17) |
|
|
| 21 |
Evil Dead 2 (1987, R) |
|


