My Favorite Movies


  fb775060897's Rating My Rating
1
Star Trek - Nemesis (2002,  PG-13)
Click to Rate
2
Star Trek Generations (1994,  PG)
Click to Rate
3
A Knight's Tale (2001,  PG-13)
Click to Rate
4
Bad Boys (1995,  R)
Click to Rate
5
Bad Boys II (2003,  R)
Click to Rate
6
Star Trek: The Motion Picture (1979,  G)
Click to Rate
7
Star Trek - First Contact (1996,  PG-13)
Click to Rate
8
Star Trek - Insurrection (1998,  PG)
Click to Rate
9
Star Trek V - The Final Frontier (1989,  PG)
Click to Rate
10
Star Trek VI - The Undiscovered Country (1991,  PG)
Click to Rate
11
Star Trek II - The Wrath of Khan (1982,  PG)
Click to Rate
12
Star Trek IV - The Voyage Home (1986,  PG)
Click to Rate
13
Star Trek III - The Search for Spock (1984,  PG)
Click to Rate
14
Bridget Jones - The Edge of Reason (2004,  R)
Click to Rate
15
Bridget Jones's Diary (2001,  R)
Click to Rate
16
Kate & Leopold (2001,  PG-13)
Click to Rate
17
Finding Neverland (2004,  PG)
Click to Rate
18
13 Going on 30 (Suddenly 30) (2004,  PG-13)
Click to Rate
19
Free Willy (1993,  PG)
Click to Rate
20
Free Willy 3: The Rescue (1997,  PG)
Click to Rate
21
Free Willy 2 - The Adventure Home (1995,  PG)
Click to Rate
22
The Green Mile (1999,  R)
Click to Rate
23
You've Got Mail (1998,  PG)
Click to Rate
24
Freaky Friday (2003,  PG)
Click to Rate
25
Chasing Liberty (2004,  PG-13)
Click to Rate
26
Memento (2000,  R)
Click to Rate
27
The Matrix (1999,  R)
Click to Rate
28
Taxman (1999,  R)
Click to Rate
29
Tarzan (1999,  G)
Click to Rate
30
Tarzan & Jane (2002,  G)
Click to Rate
31
Lilo & Stitch (2002,  PG)
Click to Rate
32
Robin Hood: Prince of Thieves (1991,  PG-13)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments