My Favorite Movies


  fb775508048's Rating My Rating
1
Practical Magic (1998,  PG-13)
2
Australia (2008,  PG-13)
3
The Notebook (2004,  PG-13)
4
Asylum (2005,  R)
5
Illusion (2006,  PG-13)
6
Newsies (1992,  PG)
7
Encino Man (1992,  PG)
8
Twilight (2008,  PG-13)
9
P.S. I Love You (2007,  PG-13)
10
Moulin Rouge! (2001,  PG-13)
11
Sweet Home Alabama (2002,  PG-13)
12
The Boondock Saints (1999,  R)
The Boondock Saints
hot irish brother with guns.. 'nough said.

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments