My Favorite Movies
| fb778410336's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Good Will Hunting (1997, R) |
|
| 2 |
Juno (2007, PG-13) |
|
| 3 |
Into the Wild (2007, R) |
|
| 4 |
Love Actually (2003, R) |
|
| 5 |
Friends and Crocodiles (2006, Unrated) |
|
| 6 |
The Girl in the Café (The Girl in the Cafe) (2005, Unrated) |
|
| 7 |
As It Is in Heaven (Sĺ som i himmelen) (2004, Unrated) |
|
| 8 |
Amelie (Le Fabuleux destin d'Amélie Poulain) (2001, R) |
|
| 9 |
The Cider House Rules (1999, PG-13) |
|
| 10 |
Labyrinth (1986, PG) |
|
| 11 |
Chocolat (2000, PG-13) |











