My Favorite Movies
| fb789980841's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Grease (1978, PG) |
|
| 2 |
A Walk to Remember (2002, PG) |
|
| 3 |
Mean Girls (2004, PG-13) |
|
| 4 |
Titanic (1997, PG-13) |
|
| 5 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
| 6 |
Watermelon (2003, Unrated) |
|
| 7 |
Match Point (2005, R) |
|
| 8 |
Notting Hill (1999, PG-13) |
|
| 9 |
What a Girl Wants (2003, PG) |
|
| 10 |
The Sisterhood of the Traveling Pants 2 (2008, PG-13) |
|
| 11 |
Pretty Woman (1990, R) |











