My Favorite Movies
| fb798587924's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Walk to Remember (2002, PG) |
|
| 2 |
Requiem for a Dream (2000, R) |
|
| 3 |
Dead Man Walking (1995, R) |
|
| 4 |
Step Up (2006, PG-13) |
|
| 5 |
Save the Last Dance (2001, PG-13) |
|
| 6 |
Honey (2003, PG-13) |
|
| 7 |
Bring It On (2000, PG-13) |
|
| 8 |
Raise Your Voice (2004, PG) |
|
| 9 |
What a Girl Wants (2003, PG) |
|
| 10 |
Man on Fire (2004, R) |
|
| 11 |
Camp Rock (2008, G) |
|
| 12 |
Find Me Guilty (2006, R) |
|
| 13 |
A Cinderella Story (2004, PG) |
|
| 14 |
Two Came Back (1997, Unrated) |
|
| 15 |
Sydney White (2007, PG-13) |
|
| 16 |
Pay It Forward (2000, PG-13) |
















