My Favorite Movies


  fb80201455's Rating My Rating
1
Speed (1994,  R)
2
Dick Tracy (1990,  PG)
3
The Dark Knight (2008,  PG-13)
4
Just Like Dad (1995,  PG)
5
Matilda (1996,  PG)
6
Grease (1978,  PG)
7
Nick of Time (1995,  R)
8
Hocus Pocus (1993,  PG)
9
Blank Check (1994,  PG)
10
Never Been Kissed (1999,  PG-13)
11
The Wedding Singer (1997,  PG-13)
12
Happy Gilmore (1996,  PG-13)
13
Chicago (2002,  PG-13)
14
The Rocky Horror Picture Show (1975,  R)
15
CryBaby (2005,  Unrated)
16
The Mask (1994,  PG-13)
17
High School Musical (2006,  Unrated)
18
Just Like Heaven (2005,  PG-13)
19
Superman Returns (2006,  PG-13)
20
The Chipmunk Adventure (1987,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments