My Favorite Movies
| fb807632165's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Million Dollar Baby (2004, PG-13) |
|
| 2 |
Step Up (2006, PG-13) |
|
| 3 |
Rocky (1976, PG) |
|
| 4 |
Rocky II (1979, PG) |
|
| 5 |
Rocky III (1982, PG) |
|
| 6 |
Rocky IV (1985, PG) |
|
| 7 |
Rocky V (1990, PG-13) |
|
| 8 |
Rocky Balboa (2006, PG) |
|
| 9 |
Tre metri sopra il cielo (Three Steps Over Heaven) (2004, Unrated) |
|
| 10 |
Gladiator (2000, R) |
|
| 11 |
The Pursuit of Happyness (2006, PG-13) |











