Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  fb815245610's Rating My Rating
1
A Walk to Remember (2002,  PG)
2
The Notebook (2004,  PG-13)
3
My Best Friend's Wedding (1997,  PG-13)
4
El Laberinto del Fauno (Pan's Labyrinth) (2006,  R)
5
The Da Vinci Code (2006,  PG-13)
6
The Devil Wears Prada (2006,  PG-13)
7
The Ring (2002,  PG-13)
8
Zoolander (2001,  PG-13)
9
Namastey London (2007,  Unrated)
10
Possession (2002,  PG-13)
11
Flicka (2006,  PG)
12
Away from Her (2007,  PG-13)
13
Laws of Attraction (2004,  PG-13)
14
The Holiday (2006,  PG-13)
15
Catch and Release (2007,  PG-13)
16
Love and Other Disasters (2006,  R)
17
Memoirs of a Geisha (2005,  PG-13)
18
Happy Feet (2006,  PG)
19
Over the Hedge (2006,  PG)
20
Forbidden Secrets (2005,  Unrated)
21
The Sweetest Thing (2002,  R)
22
Step Up (2006,  PG-13)
23
John Tucker Must Die (2006,  PG-13)
24
The Princess Diaries (2001,  G)
25
She's the Man (2006,  PG-13)
26
Eragon (2006,  PG)
27
Fracture (2007,  R)
28
Dor (2006,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments