My Favorite Movies
| fb819670625's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
August Rush (2007, PG) |
|
|
| 2 |
Hoosiers (1986, PG) |
|
|
| 3 |
Black Irish (2007, R) |
|
|
| 4 |
Once (2007, R) |
|
|
| 5 |
Full Count (2006, Unrated) |
|
|
| 6 |
The Pistol - The Birth of a Legend (1990, G) |
|
|
| 7 |
Speak (2005, PG-13) |
|
|
| 8 |
The Natural (1984, PG) |
|
|
| 9 |
The Breakfast Club (1985, R) |
|
|
| 10 |
Frequency (2000, PG-13) |
|


