My Favorite Movies
| fb820378359's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Big Momma's House (2000, PG-13) |
|
| 2 |
Bring It On (2000, PG-13) |
|
| 3 |
Bring It On: All or Nothing (2006, PG-13) |
|
| 4 |
Freaky Friday (2003, PG) |
|
| 5 |
Legally Blonde 2 - Red, White & Blonde (2003, PG-13) |
|
| 6 |
Mean Girls (2004, PG-13) |
|
| 7 |
John Tucker Must Die (2006, PG-13) |
|
| 8 |
Raise Your Voice (2004, PG) |
|
| 9 |
Scary Movie 3 (2003, PG-13) |
|
| 10 |
The Hot Chick (2002, PG-13) |
|
| 11 |
Uptown Girls (2003, PG-13) |
|
| 12 |
Because I Said So (2007, PG-13) |












