My Favorite Movies
| fb823134915's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Team America - World Police (2004, R) |
|
| 2 |
White Oleander (2002, PG-13) |
|
| 3 |
The Exorcism of Emily Rose (2005, PG-13) |
|
| 4 |
Primal Fear (1996, R) |
|
| 5 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
| 6 |
The Dark Knight (2008, PG-13) |
|
| 7 |
Jay and Silent Bob Strike Back (2001, R) |
|
| 8 |
WALL-E (2008, G) |
|
| 9 |
Mallrats (1995, R) |
|
| 10 |
Zack and Miri Make a Porno (2008, R) |
|
| 11 |
Forgetting Sarah Marshall (2008, R) |
|
| 12 |
The Princess Bride (1987, PG) |












