My Favorite Movies


  fb826002866's Rating My Rating
1
Bachna Ae Haseeno (2008,  Unrated)
Click to Rate
2
Singh Is Kinng (S.I.K.) (2008,  Unrated)
Click to Rate
3
Jaane Tu Ya Jaane Na (2008,  Unrated)
Click to Rate
4
Kismat Konnection (Lucky Charm) (2008,  Unrated)
Click to Rate
5
Mere Baap Pahle Aap (2008,  Unrated)
Click to Rate
6
Sydney White (2007,  PG-13)
Click to Rate
7
Tashan (2008,  Unrated)
Click to Rate
8
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
Click to Rate
9
Jeepers Creepers (2001,  R)
Click to Rate
10
Jeepers Creepers 2 (2003,  R)
Click to Rate
11
Haal-E-Dil (2008,  Unrated)
Click to Rate
12
Kung Fu Panda (2008,  PG)
Click to Rate
13
Bhoothnath (2008,  Unrated)
Click to Rate
14
Krazzy 4 (2008,  Unrated)
Click to Rate
15
One Two Three (2008,  Unrated)
Click to Rate
16
300 (2007,  R)
Click to Rate
17
Welcome (2007,  Unrated)
Click to Rate
18
Namastey London (2007,  Unrated)
Click to Rate
19
Taare Zameen Par (2007,  Unrated)
Click to Rate
20
Om Shanti Om (2007,  Unrated)
Click to Rate
21
Saawariya (2007,  PG)
Click to Rate
22
Casino Royale (2006,  PG-13)
Click to Rate
23
The Simpsons Movie (2007,  PG-13)
Click to Rate
24
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001,  PG)
Click to Rate
25
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002,  PG)
Click to Rate
26
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004,  PG)
Click to Rate
27
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
Click to Rate
28
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007,  PG-13)
Click to Rate
29
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
Click to Rate
30
Race (2008,  Unrated)
Click to Rate
31
Ice Age 2: The Meltdown (2006,  PG)
Click to Rate
32
Kingdom of Heaven (2005,  R)
Click to Rate
33
Nacho Libre (2006,  PG)
Click to Rate
34
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001,  PG-13)
Click to Rate
35
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002,  PG-13)
Click to Rate
36
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003,  PG-13)
Click to Rate
37
Pearl Harbor (2001,  PG-13)
Click to Rate
38
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
Click to Rate
39
Saw (2004,  R)
Click to Rate
40
Saw II (2005,  R)
Click to Rate
41
Saw III (2006,  R)
Click to Rate
42
Ugly Aur Pagli (2008,  Unrated)
Click to Rate
43
Maan Gaye Mughal-E-Azam (2008,  Unrated)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments