My Favorite Movies
| fb829336391's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Peter Pan (1960, Unrated) |
|
| 2 |
Rock, Rock, Rock! (1956, Unrated) |
|
| 3 |
Bobby Darin - Beyond the Song (1998, Unrated) |
|
| 4 |
Mary Poppins (1964, G) |
|
| 5 |
The Sound of Music (1965, G) |
|
| 6 |
The Stooge (1953, Unrated) |
|
| 7 |
Scared Stiff (1953, Unrated) |
|
| 8 |
The Three Musketeers (1993, PG) |
|
| 9 |
The Bells of St. Mary's (1945, Unrated) |
|
| 10 |
Come September (1961, Unrated) |
|
| 11 |
The Return of the Pink Panther (1975, G) |
|
| 12 |
The Powerpuff Girls - The Movie (2002, PG) |
|
| 13 |
Scrooge (A Christmas Carol) (1951, Unrated) |
|
| 14 |
Santa Claus Is Comin' to Town (1970, Unrated) |
|
| 15 |
High School Musical (2006, Unrated) |
|
| 16 |
Ice Princess (2005, G) |
|
| 17 |
Grease 2 (1982, PG) |
|
| 18 |
Singin' in the Rain (1952, G) |
|
| 19 |
Summer Stock (1950, Unrated) |
|
| 20 |
Gene Kelly - Anatomy of a Dancer (2002, Unrated) |
|
| 21 |
An American in Paris (1951, Unrated) |
|
| 22 |
Powerpuff Girls (1999, Unrated) |





















