My Favorite Movies
| fb836315536's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Back to the Future (1985, PG) |
|
|
| 2 |
To Live and Die in L.A. (1985, R) |
|
|
| 3 |
Taps (1981, PG) |
|
|
| 4 |
My Science Project (1985, PG) |
|
|
| 5 |
Weird Science (1985, PG-13) |
|
|
| 6 |
At Close Range (1986, R) |
|
|
| 7 |
Blade Runner (1982, R) |
|
|
| 8 |
The Breakfast Club (1985, R) |
|
|
| 9 |
Delta Heat (1992, R) |
|
|
| 10 |
The Terminator (1984, R) |
|
|
| 11 |
Terminator 2: Judgment Day (1991, R) |
|
|
| 12 |
Terminator 3 - Rise of the Machines (2003, R) |
|


