My Favorite Movies


  fb839105471's Rating My Rating
1
Appleseed (,  Unrated)
2
The Chronicles of Riddick (2004,  Unrated)
3
Club Dread (2004,  R)
4
Cool as Ice (1991,  PG)
5
Corvette Summer (1978,  PG)
6
Erik The Viking (1989,  PG-13)
7
Four Rooms (1996,  R)
8
The Hollywood Knights (1980,  R)
9
Jabberwocky (1977,  PG)
10
Kung Fu Hustle (2005,  R)
11
Legend (1985,  PG)
12
Mallrats (1995,  R)
13
Monty Python and the Holy Grail (1975,  PG)
14
Muppets From Space (1999,  G)
15
Pitch Black (2000,  R)
16
Rad (1986,  PG)
17
Serenity (2005,  PG-13)
18
Shriek if You Know What I Did Last Friday the 13th (2000,  R)
19
Thunder Run (1986,  PG-13)
20
Wizards (1977,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments