My Favorite Movies
| fb843240231's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Braveheart (1995, R) |
|
| 2 |
Shrek (2001, PG) |
|
| 3 |
From Hell (2001, R) |
|
| 4 |
28 Days Later (2003, R) |
|
| 5 |
Heart of the Beholder (2005, R) |
|
| 6 |
Shrek 2 (2004, PG) |
|
| 7 |
One Week (2008, Unrated) |
|
| 8 |
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003, PG-13) |
|
| 9 |
Ratatouille (2007, G) |
|
| 10 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
| 11 |
Spider-Man (2002, PG-13) |











