My Favorite Movies
| fb8911418's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Madagascar (2005, PG) |
|
| 2 |
The Pursuit of Happyness (2006, PG-13) |
|
| 3 |
Finding Nemo (2003, G) |
|
| 4 |
Cars (2006, G) |
|
| 5 |
Coach Carter (2005, PG-13) |
|
| 6 |
The Devil Wears Prada (2006, PG-13) |
|
| 7 |
Beauty Shop (2005, PG-13) |
|
| 8 |
Mean Girls (2004, PG-13) |
|
| 9 |
The Incredibles (2004, PG) |
|
| 10 |
Friday (1995, R) |
|
| 11 |
Friday After Next (2002, R) |
|
| 12 |
Once Upon a Time in Mexico (2003, R) |
|
| 13 |
Hoodwinked (2005, PG) |
|
| 14 |
Minority Report (2002, PG-13) |
|
| 15 |
Old School (2003, R) |
|
| 16 |
Clueless (1995, PG-13) |
|
| 17 |
The Holiday (2006, PG-13) |
|
| 18 |
Prime (2005, PG-13) |
|
| 19 |
Shrek (2001, PG) |
|
| 20 |
Shrek 2 (2004, PG) |
|
| 21 |
Waitress (2007, PG-13) |
|
| 22 |
Enchanted (2007, PG) |






















