My Favorite Movies
| finalfantasyfreak's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Kill Bill, Volume 2 (2004, R) |
|
| 2 |
Jackass: Number Two (2006, R) |
|
| 3 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006, PG-13) |
|
| 4 |
Final Fantasy VII - Advent Children (2006, PG-13) |
|
| 5 |
CKY 4 Latest & Greatest (2002, Unrated) |
|
| 6 |
8 Mile (2002, R) |
|
| 7 |
Family Guy Presents Stewie Griffin: The Untold Story (, Unrated) |
|
| 8 |
Final Fantasy - Unlimited (2001, Unrated) |
|
| 9 |
The Perfect Storm (2000, PG-13) |
|
| 10 |
Akira (1988, R) |
|
| 11 |
Spirited Away (Sen to Chihiro no kamikakushi) (2001, PG) |
|
| 12 |
Last Order: Final Fantasy VII (2005, Unrated) |
|
| 13 |
Phone Booth (2003, R) |
|
| 14 |
Monty Python's Life of Brian (1979, R) |
|
| 15 |
Monty Python and the Holy Grail (1975, PG) |
|
| 16 |
Final Fantasy X-2 (2003, Unrated) |
|
| 17 |
Haggard (2003, R) |
|
| 18 |
The Dark Knight (2008, PG-13) |
|
| 19 |
RocknRolla (2008, R) |



















