My Favorite Movies


  firewalker20067's Rating My Rating
1
A Man Apart (2003,  R)
2
Miss Congeniality (2000,  PG-13)
3
2 Fast 2 Furious (2003,  PG-13)
4
Kill Bill: Volume 1 (2003,  R)
5
8 Mile (2002,  R)
6
Braveheart (1995,  R)
7
Save the Last Dance (2001,  PG-13)
8
The Day After Tomorrow (2004,  PG-13)
9
I, Robot (2004,  PG-13)
10
The Matrix (1999,  R)
11
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
12
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
13
A Walk to Remember (2002,  PG)
14
American Pie (1999,  R)
15
White Chicks (2004,  PG-13)
16
Bruce Almighty (2003,  PG-13)
17
Mr. & Mrs. Smith (2005,  PG-13)
18
The Longest Yard (2005,  PG-13)
19
The Fast and the Furious (2001,  PG-13)
20
Mean Girls (2004,  PG-13)
21
Scary Movie (2000,  R)
22
Drillbit Taylor (2008,  PG-13)
23
Finding Nemo (2003,  G)
24
10 Things I Hate About You (1999,  PG-13)
25
War of the Worlds (2005,  PG-13)
26
Meet The Fockers (2004,  PG-13)
27
Blade (1998,  R)
28
Bad Boys (1995,  R)
29
Bad Boys II (2003,  R)
30
Shadow Walkers (2006,  Unrated)
31
Skin Deep (2003,  Unrated)
32
National Treasure (2004,  PG)
33
National Treasure: Book of Secrets (2007,  PG)
34
In Hell (2003,  R)
35
Van Helsing (2004,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments